2500$ בחודש-האלטרנטיבה השפויה.

שלום לך,
יד על הלב למה נכנסת לאתר דרושים ?
עוד פעם לחפש עבודה בכמה אלפי שקלים לחודש ולעבוד עבור מישהו אחר, לעזור לו לפתח ולקדם את עסקיו ?רוב הסכויים שמתי-שהוא תחזור לאחד מאתרי הדרושים, לחפש שוב לעבוד עבור מישהו אחר שיהנה מכשוריך לתועלתו האישית .

גם אני הייתי במקום הזה. היה לי עסק עצמאי קטן בתחום המסגרות, טנדר קטן, כלים והכנסה של 10,000 שח בחודש. אני יודע שלחלקכם זה נשמע טוב אך אך שהגעתי לגיל 35 אחרי מספר לא מבוטל של שנות עבודה, הבנתי שאני עסוק בהתגלגלות, וכדי לשנות את המצב ולהרויח יותר כסף אני חייב לעשות שנוי.

בספרים שקראתי מצאתי את תחום השווק הרשתי והחלטתי לבדוק אותו. כיום יש לי רשת של אלפי מפיצים ורווחים של עשרות אלפי שקלים בחודש. אני יודע שחלקכם יקפוץ עכשיו ויגיד שזו פירמידה ורמאות ובלה בלה בלה . . . לכם, אני ממליץ לעבור למודעה הבאה ולחפש עבודה ואם יש לכם אלטרנטיבה טובה יותר, אתם מוזמנים לספר לי עליה.

לאלו מכם שמאסו בחפושי עבודה משמימים, שלא חושבים שכולם רמאים ושקרנים, שהם בעלי ראש פתוח לבדיקה של קונספט אחר, שמעונינים לשם שנוי לעבוד קשה עבור עצמכם, לכאלו יתכן ויש לי פתרון ואני ממליץ ליצור איתי קשר, לתאם פגישה ולשמוע באמת במה מדובר ולא להשען על רסיסי מידע מחברים ומשפחה.

אני חוזר ומדגיש צרו איתי קשר רק במידה ואתם נכונים לתאם פגישה.
הפכו את הסקפטיות לשאלות רלונטיות ויש סיכוי שתגלו עולם חדש ומרתק ודרך מדהימה להתפתחות אישית לצד עסק עצמאי עם רוחים שרק חלמתם עליהם.

לא ניתן להגיב לפוסט זה.