שדרוג-תוספת לתכנה קיימת

קטגוריה: שירותי תכנות – כללי, תקציב: לא בטוח
ברצוני להסביר את מהות הפרוייקט ואת מה שהבנתי שיש בו קושי : ראשית אין לי את המקור(ה-SORCE) וגם לא אוכל ריאלית להשיג אותו .שנית : בתוכנה יש אפשרות לפתוח דיאלוג-בוקס ולתת לה 2 משתנים X ו Y .בתגובה התוכנה נותנת לי 7 *2 תוצאות גרפיות זו לצד זו ועוד 2 תוצאות גרפיות מסכמות .

7 התוצאות הם M,N,O,P,R,S,T של X ו M,N,O,P,R,S,T של Y ועוד 2 תוצאות כלליות Z,W . הבעייה היא שכל התוצאות הללו הינן התצורה גרפית כשכולן בנויות בצורה זהה של מלבן אופקי ארוך שמורכב מ 10 קטעים מלבניים שווים . כך שאם למשל M של X הוא 2 אז 2 קטעים רציפים ממולאים בצבע ואם התוצאה של X היא 3.6 אז 3.6 קטעים עוקבים יהיו ממולאים בצבע .

התוכנה יודעת להריץ את עצמה רק עבור X ו Y בדידים כך שאם למשל אבקש את התוצאה עבור X=12 ו Y=47 אז זה בסדר .מה שהתוכנה לא יודעת לעשות הוא למשל אם אבקש רצף של תשובות על-גבי טבלה של למשל כמו קודם X=12 אבל Y=47 עד 221 בקפיצות של 3 או של כל 'דלתא' כך ש במקרה של דלתא=3 אז התוכנית תריץ את עצמה פעם אחר פעם כשבשורה הראשונה בטבלה התוצאה תהייה עבור Y=47 ובשורה השנייה עבור

Y=50 וכן הלאה. הבנתי שלתכנתים אין בעייה ליצור או להביא תוכנה קיימת שיודעת לדמות הפעלת מקלדת פעם אחר פעם .אבל הבנתי שהבעייה של התכנת הרגיל הוא איך "להעתיק" את המסך עבור כל תוצאה וכאילו למדוד עם סרגל את אורך המשבצות הממולאות בצבע ולהמירן במספרים שייכתבו בטבלה .

(אגב כשהטבלה תהייה כבר מוכנה על התוכנה לתתת אפשרות ליצר טבלאות אחרות לפי כל חתך שיידרוש המשתמש ,כגון למשל שתוצאת ה P בסדר יורד ובתווח מסויים וגם בשילוב עם S בתווח מסויים וכד' ,אבל אני מבין שכאן אין בעייה למתכנת לייצר זאת) .
< אין לי תקציב ואין לי הערכת זמן רק שאני מבין משך העבודה הנדרש הוא דיי קצר יחסית >

לא ניתן להגיב לפוסט זה.